قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج

دکوراسیون ورزشی در کرج

دکوراسیون ورزشی در کرج

قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج چقدر است؟

اگر مغازه و یا فروشگاه ورزشی در کرج راه اندازی نموده اید و به فکر ویترین زدن فروشگاه ورزشی خود افتاده اید و می خواهید از هزینه دکوراسیون ورزشی در کرج اطلاع پیدا کنید با تیم طرح اشل تماس بگیرید.

تیم طراحی دکوراسیون طرح اشل با در نظر گرفتن یک سری معیارها که در ادامه این مطلب برایتان می گوییم هزینه دکوراسیون فروشگاه در کرج و ویترین فروشگاه در کرج را برآورد می کنند.

قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج

دکوراسیون ورزشی در کرج

ویترین و دکوراسیون اولین چیزی است که توجه مشتری را جلب می‌کند و باعث ورود او به مغازه می‌شود. به همین دلیل افراد تلاش می‌کنند تا دکور مغازه را به جذاب‌ ترین حالت ممکن طراحی کنند. صرف نظر از نوع کالا، برای داشتن بهترین دکوراسیون مغازه باید کار را به یک طراح مجرب سپرد. در طراحی دکور و ویترین مغازه در کرج، ایده‌های خلاقانه و رعایت نکات بازاریابی مهم را تنها از یک طراح ماهر می‌توان انتظار داشت.

اگر برای طراحی دکوراسیون مغازه در کرج به دنبال مجرب‌ترین طراح‌ها و دکوراتورها در نزدیکی‌تان هستید، می توانید روی تیم طرح اشل حساب کنید. به محض ارتباط با تیم طرح اشل و درخواست خدماتی همچون طراحی ویترین و دکور مغازه، طراحی دکوراسیون مغازه، طراحی دکور فروشگاهی، طراحی دکوراسیون داخلی و… ظرف چند دقیقه کوتاه به طراحان مجرب ما دستیابی پیدا کنید و زدن ویترین فروشگاهی شیک را به ما بسپارید.

برآورد قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج

دکوراسیون مغازه یکی از نیازهای مهم مغازه داران جهت افزایش مشتریان و در نتیجه فروش بیشتر می باشد. برای اینکه بتوانیم یک دکور مغازه خوب در کرج داشته باشیم ابتدا باید از هزینه های آن اطلاع کافی داشته باشیم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از طراحان مختلف قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج را بسیار متفاوت شنیده باشید و کمی سر در گم شوید.

برای برآورد هزینه دکوراسیون ورزشی ابتدا می بایست وضعیت موجود مغازه خود را در نظر بگیرید. این بدین معناست که مغازه شما آیا نیاز به سقف، کف، دیوار پوش، نور پردازی حرفه ای و … دارد یا خیر. سپس می توانید با در نظر گرفتن نیازهای خود مراحل را یک به یک محاسبه نمائید.

1. برآورد هزینه طراحی 

اولین مرحله برآورد هزینه طراحی است. شما بایستی یک طرح مناسب برای دکوراسیون مغازه خود داشته باشید. شما پس از انجام مرحله طراحی می توانید همه چیز را دقیق تر برآورد کنید. طراحی نیز شامل هزینه می شود. یعنی برای داشتن طرح خوب نیاز به طراحی دارید که اکثر طراحان هزینه طراحی را از مشتریان خود دریافت می کنند.

2. هزینه کف مغازه

هزینه کف مغازه شامل هزینه متریال کف بر اساس متراژ، هزینه حمل و نقل، هزینه نصب و هزینه مصالح می شود. بعنوان مثال هزینه کف به صورت میانگین (سرامیک متری 100 هزار تومانی) برای 10 متر مغازه معادل 1 میلیون و 800 هزار تومان می شود. (11 متر سرامیک + 400 هزار تومان نصب + هزینه حمل + هزینه مصالح خوب)

3. هزینه سقف مغازه

برای داشتن یک سقف بسیار زیبا می توانیم از کناف دکوراتیو استفاده کنیم. هزینه کناف به صورت متری قابل محاسبه است اما در دکوراسیون فروشگاه قیمت آن به صورت پروژه ای برآورد می شود. برای کناف متری از قیمت 40 هزار تومان برای سقف ساده قابل محاسبه است. در مغازه های کوچک دیگر این روش قابل اجرا نیست و عموما قیمت ها به صورت چکی اعلام می شوند. مثلا برای 20 متر مغازه قیمت سقف آن می شود 20 متر کناف ساده + مثلا 10 متر سقف دکوری که قیمت چکی آن معادل 4 میلیون تومان است.

4. هزینه نورپردازی مغازه

نور پردازی در صنف های مختلف متفاوت است. دکوراسیون مغازه پوشاک با دکوراسیون مغازه طلا فروشی کاملا متفاوت است، بنابراین نورپردازی ها نیز متفاوت است. قیمت تجهیزات نورپردازی نیز در بازار ایران بسیار متفاوت هستند. اما به صورت کلی برای 10 متر مغازه اگر نور عالی بخواهیم (جنس با کیفیت وارداتی) حدودا 3 میلیون هزینه نورپردازی می شود.

5. هزینه کارهای چوبی دکور مغازه

مهمترین و پر هزینه ترین قسمت دکوراسیون مغازه کارهای چوبی آن است. کارهای چوبی به صورت متری قابل برآورد هستند. ابتدا باید بدانیم از چه نوع ام دی افی قرار است استفاده کنیم. لترون ، ام دی اف ایرانی، ام دی اف خارجی، های گلاس و … پس از مشخص شدن آن می توانیم برآورد کنیم که مغازه ما چه میزان ورق ام دی اف نیاز دارد  و سپس ورق ها را در قیمت روز ضرب می کنیم. اما هزینه های جانبی آن را باید در نظر بگیریم.

6. هزینه های جانبی دکوراسیون مغازه

هزینه های برق کار، خرید سیم، چسب، خرید مینیاتوری، خرید کلی و پریز، خرید شیشه و آینه، تلویزیون، دوربین مدار بسته و … این هزینه نیز به صورت موردی و جزئی به نظر می آیند اما در آخر پروژه متوجه خواهید شد مبلغ قابل توجهی بابت این ها پرداخت کرده اید. هزینه های کارگری نیز در پایان پروژه قابل توجه هستند.

7. هزینه وسایل موردنیاز دکور مغازه

درب، شیشه، بالابر، استیل، سنگ آنتیک، کولر گازی و … . این ها نیز هزینه های بالایی برای شما خواهند داشت. قبل از تغییر آن ها حتما برآورد صحیحی از آن ها داشته باشید.

همانطور که ملاحظه نمودید عواملی که نام برده شد، در قیمت دکوراسیون ورزشی در کرج دخیل هستند شما عزیزان می توانید با تماس با تیم طراحی دکوراسیون طرح اشل هزینه های طراحی دکور خود را برآورد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یک =