آیکون اپل تاچ طرح اشل

مشاوره و طراحی

 

یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین ارکان جهت طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی بازدید از محل، برداشت ( رولوه ) نقشه محیط، بررسی و مشاوره در خصوص تفکیک و تقسیم بندی فضا می‌باشد.

طرح اشل با مشاوره و طراحی و استفاده از ابزار به‌روز جهت رولوه و با تکیه و بهره بردای از دانش روز مهندسان معمار این واحد این مهم را با دقت و نظارت لازم فراهم کرده و سپس با در نظر گرفتن نوع فعالیت و نیاز کارفرما بستر لازم جهت مراحل ساخت و اجرا برای دکوراسیون فروشگاهی را مهیا می‌سازد.

بهره‌گیری از تیم خبره و کارآزموده در زیرمجموعه‌های متفاوت مشاوره، تولید، طراحی، بازرگانی، ابزار، فروش، تدارکات و اداری از سیاست‌های اساسی شرکت هست. امیدواریم این مشارکت نه‌تنها در جهت پیشرفت این حرفه قدم‌های ارزشمندی را بردارد، بلکه بتوانیم در مسیر خود، با گذر زمان همکاری پیوسته و شایسته‌ای را فراهم سازیم.

زمانی طرح اجرایی می‌شود که توان تولید با توجه به متریال‌های موجود و همچنین نیروهای متخصص و مسلط به تولید و دستگاه‌های مرتبط همگی لحاظ شوند.

در طراحی مدرن، ارتباط و هماهنگی کلیه ارکان محیط فروشگاه با یکدیگر از مهم‌ترین مسائلی است که رعایت هر یک از موارد به نزدیک شدن فروشگاه به محیط ایده آل جهت فروش کمک می‌کند.

از مواردی که در بالا ذکر شد، می‌توان از متریال کف، سقف، پوشش دیوارها، رنگ و نورپردازی، تقسیم فضاها و نحوه چیدمان مناسب که یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین قسمت‌های اجرایی در فروشگاه می‌باشد را می‌توان نام برد، که هریک در آرایش و جلوه خاص دکور نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

فضای حرکت و چرخش (سیرکولاسیون ) فروشگاه وابسته به نوع برند و عرضه محصول در آن تعریف می‌شود.

این بدان معنی است، در فروشگاه‌هایی که تنوع محصول آن‌ها بالا است، فضا برای نشستن جهت پرو کفش و پرو لباس، همچنین فضا به منظور دسترسی مشتری به استندهای لباس و استقرار فرد در مقابل استندها جهت انتخاب محصول می‌بایست از فضای کافی بهره‌مند باشد.

جهت مشاوره رایگان برای انجام امور طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری و فروشگاهی با شماره‌های 4 – 02634822253 و 02634804802 با طرح اشل در تماس باشید.

گروه طرح اشل از معدود ارائه کنندگان خدمات کامل دکوراسیون فروشگاهی ، دکوراسیون داخلی ، منزل و غیره می‌باشد که از قبیل :

 

        ♦  مشاوره و طراحی

        ♦  اجرای سقف و دیوار کاذب با سیستم کناف

        ♦  اجرای رنگ با سیستم picco

        ♦  سیم کشی و نورپردازی

        ♦  ساخت ادوات دکوراسیون (فلز و MDF)

        ♦  خدمات نصب

می‌باشد.