دکوراسیون فروشگاه ریباک تهران

برند ریباک توسط جوزف ویلیام فاستر در شهر بولتون انگلستان و در سال 1890 نود تاسیس شد . فاستر کلیه تجارب و مهارت‌های خود درمورد کفش از پدر بزرگ خود فرا گرفت.

Reebok رشد تجاری خود را به سرعت طی کرد و نفوذ خود را در بازارهای جهانی به ثبات رساند ، به طوری که ریباک در 28 کشور جهان محصولات خود را عرضه نمود و در سال 1979 این رشد به میزان قابل توجهی رسید.

ریباک برای کفش‌های خود و در تنوع و تولید کفش خود مشهور شده است ، اما در دهه 80 نتواست در انواع محصولات ورزشی نظیر لباس و اکسسوریز ورزشی رشد و جهش قابل توجهی کند و کیفیت خود را در رده های بالاترین محصولات ورزشی حفظ کند.

کشور ما نیز استقبال خوبی از این محصولات کرد و به خصوص در رده سنی جوانان از بازار مناسبی بهره گرفت. می‌توان گفت در سالهای 80 با ایجاد عاملیت های معتبر فروش و در معدود نقاط کشور با احداث و اعطای نمایندگی محصولات ریباک در معرض دید عموم قرار گرفت.

برند ریباک در ایجاد فروشگاه‌های عرضه محصولات خود ، از تکنیک و علوم مهندسی مناسبی جهت تولید دکوراسیون فروشگاهی و همچنین فضا سازی مناسب و جذاب جهت جذب مشتری استفاده کرد.

استفاده از متریال فلز با ظرافت و کیفیت ساخت بالا ، در کنار ترکیب رنگهای مناسب توانست ، ایده های جذابی را خلق کند و فروشگاه را در بوجود آوردن فضای کارا کمک کند.

گروه طرح اشل ابتدا با استفاده از انتقال و بهره گیری فنون روز اروپایی توسط دکوراسیون اورجینال، در ابتدا توانست تجارب و تکنیک‌های لازم را کسب نموده و سپس در سال 88 اولین دکوراسیون اورجینال ریباک را، با تکنولوژی و بومی سازی داخلی و با رعایت و نظارت استانداردهای لازم این برند در زمینه دکوراسیون فروشگاهی شروع به تولید کند و در شهر شیراز این تجارب را به مرحله اجرا برساند.

با اجرای موفق این دکوراسیون ( که شامل کیفیت و زمان ساخت و بهای تمام شده می‌شد ) و حسن اعتماد نمایندگان این برند، گروه طرح اشل چندین شعبه ریباک را در  کشورمان به خوبی اجرا نموده و جدیدترین کانسپت این برند که 100 درصد ( مانند سایر کانسپتها ) توسط این گروه تولید و اجرا شده در استان خوزستان شهر اهواز و جزیره کیش می‌باشد.

امیدواریم شایستگی این را داشته باشیم که در آینده نیز با تولید و بومی سازی محصولات دکوراسیون فروشگاهی برندها ، گام مثبتی در جهت خودکفایی این صنعت در کشور عزیزمان برداریم.