آیکون اپل تاچ طرح اشل

فروشگاه لینینگ

فروشگاه لینینگ

فروشگاه لینینگ

 

 

 

 

برند لینینگ، یک کارخانه، در زمینه تولیدات تجهیزات و پوشاک ورزشی می‌باشد.

این برند توسط لی‌نینگ در سال 1989 در کشور چین پایه ریزی و تاسیس گردید. آقای لی‌نینگ که خود نیز ورزشکار بوده و در رشته ژیمناستیک فعالیت داشته است.

برند لینینگ همانند سایر برندهای پوشاک ورزشی به منظور توسعه تولیدات و رقابت با سایر رقبا، از ایده‌ها و تکنولوژی‌های خاص و منحصر بفردی جهت رقابت با رقبا استفاده کردند.

به همین منظور جهت توسعه و مارکتینگ محصولات خود‌، لینینگ با یک شرکت فرانسوی سرمایه گذاری مشترکی را در سال 2005 ایجاد کرد.

لینینگ توانست با سرمایه گذاری مشترک و ایجاد ایده‌های خلاقانه و جدید پیشرفت چشمگیری در مدت زمان نه چندان زیادی کسب کند و خود را به عنوان یک رقیب قابل رقابت با برندهای مطرحی همانند نایکی و آدیداس و … به اثبات برساند .

لینینگ همچنان از توسعه و رقابت دست نکشید و اینبار با جسارت مثال زدنی در سال 2010 اقدام به احداث دفتر مرکزی و فروشگاه عرضه محصولات خود در ایالات متحده در پورتلند اورگان اقدام کرد.

در سال 2010 به منظور تغییرات و تحولات کاربردی، لینینگ برند تجاری خود را تغییر داد و از آرم جدیدی رونمایی کرد، همچنین در راستای تحولی نوین ازیک شعار جدید “让 改变 发生” “Ràng Gǎibiàn Fāshēng” به زبان چینی منتشر کرد و به انگلیسی ترجمه شد “بگذارید تغییر کند” برای محصولات خود استفاده کرد .

این شرکت در سال 2012 جهت کمک و حمایت به استاندارد سازی کیفیت جایزه‌های متعددی را در این زمینه دریافت کرد.

همچنین قدم‌های مثبتی را در راستای بازاریابی و توسعه بازرگانی خود در زمینه حمایت از ورزش‌های گوناگون از جمله بسکتبال و فوتبال برداشت. که به حضور پررنگ این برند در ورزش کشور خودمان نیز می‌توان اشاره نمود.

لینینگ اسپانسر باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و نساجی قائمشهر( برخی از هفته‌ها ) توسط نمایده خود در ایران شد .
اسپانسری این باشگاه و میل به توسعه بازار ایران، امکان و ایجاد فروشگاه‌های فروش و عرضه محصولات لینینگ را در ایران کلید زد.

لینینگ نیز مانند سایر رقبا، از فروشگاه‌هایی با متراژ بالا و بهره‌وری از دکوراسیون فروشگاهی مناسب و جذاب بهره برد. استفاده از متریال‌های روز و متنوع با کاربری مناسب یکی از جذابیت‌های این فروشگاه‌ها به شمار می‌آید.

استفاده از فنون پیشرفته در تولید دکوراسیون فروشگاهی با ادغام متریال‌های بدیع این امکان را برای لینینگ فراهم نمود‌، که دکوراسیون فروشگاهی قابل رقابت و در برخی زمینه‌ها به مراتب پیشرفته‌تر در مقایسه با سایر رقبا فراهم کند.

در سال‌های اخیر لینینگ در دکوراسیون فروشگاهی خود، تنوع رنگی را پایین آورده و از رنگ‌هایی خنثی به منظور ارائه بهتر محصولات خود استفاده نموده است. با استفاده از فلز و ام دی اف در کنار هم ساختار جذابی را در دکوراسیون فروشگاهی این برند ایجاد کرده است .

پیچیدگی و بهره‌گیری از دستگاه‌های پشرفته تولید دکوراسیون فروشگاهی کار کپی و تقلید از این برند را مشکل کرده و ثبات کار و انحصاری بودن دکوراسیون فروشگاه‌های خود را باعث شده است .

اولین کانسپت جدید تکنولوژی فلز و ام دی اف دکوراسیون فروشگاهی این برند در ایران و در شهر تهران افتتاح و رونمایی شد. که توانست جذابیت درخوری را ارائه فروش محصولات ایجاد کند .

مدت زمان طولانی و هزینه ترخیص این دکوراسیون فروشگاهی علاوه بر هزینه خرید دکوراسیون از کشور چین ومشکلات ترخیص، دلیلی شد بر بومی سازی دکوراسیون توسط صنعت گران داخلی، که این افتخار نصیب گروه طرح اشل شد و با اهتمام و کوشش با استفاده از دانش و تکنیک علمی و فنی این گروه این دکوراسیون گرید عالی مطابق با استانداردهای دکوراسیون فروشگاهی لینینگ طراحی، تولید و اجرا شد .

گروه طرح اشل، در مراحل جوشکاری و پرداخت و همچنین ام دی اف به مراتب کیفتی بالاتر و برتر از دکوراسیون اورجینال داشته و در بخش ام دی اف این گروه از تکنیک رنگکاری پاششی بجای ام دی اف ملامینه با نوار PVC استفاده نمود، که محصول را عاری ازدرز و یکپارچه می‌نمود.

دکوراسیون این برند، در مرکز تجاری اوپال، واقع در سعادت آباد تهران و مرکز تجاری مگامال و منیریه ساخت و اجرا گردید .