آیکون اپل تاچ طرح اشل

دکور ریبوک- ریباک

دکور ریبوک- ریباک

دکور ریبوک- ریباک

دکور ریبوک – ریباک

برند ریباک توسط جوزف ویلیام فاستر در شهر بولتون انگلستان و در سال 1890 نود تاسیس شد. فاستر کلیه تجارب و مهارت‌های خود درمورد کفش از پدر بزرگ خود فرا گرفت.

Reebok  رشد تجاری خود را به سرعت طی کرد و نفوذ خود را در بازارهای جهانی به ثبات رساند. به طوری که ریباک در 28 کشور جهان محصولات خود را عرضه نمود و در سال 1979 این رشد به میزان قابل توجهی رسید.

ریباک برای کفش‌های خود و در تنوع و تولید کفش خود مشهور شده است. اما در دهه 80 نتواست در انواع محصولات ورزشی نظیر لباس و اکسسوریز ورزشی رشد و جهش قابل توجهی کند. همچنین کیفیت خود را در رده های بالاترین محصولات ورزشی حفظ کند.

دکوراسیون فروشگاهی ریباک تهران

کشور ما نیز استقبال خوبی از این محصولات کرد و به خصوص در رده سنی جوانان از بازار مناسبی بهره گرفت. می‌توان گفت در ساله‌ای 80 با ایجاد عاملیت های معتبر فروش داشته ایم. در معدود نقاط کشور با احداث و اعطای نمایندگی محصولات ریباک در معرض دید عموم قرار گرفت.

برند ریباک در ایجاد فروشگاه‌های عرضه محصولات خود، از تکنیک و علوم مهندسی مناسبی جهت تولید دکوراسیون فروشگاهی  استفاده کرده است. همچنین فضا سازی مناسب و جذاب جهت جذب مشتری استفاده کرد.

استفاده از متریال فلز با ظرافت و کیفیت ساخت بالا، در کنار ترکیب رنگ‌های مناسب توانست. ایده‌های جذابی را خلق کند و فروشگاه را در بوجود آوردن فضای کارا کمک کند.

طرح اشل ابتدا با استفاده از انتقال و بهره‌گیری فنون روز اروپایی توسط دکوراسیون اورجینال، در ابتدا توانست تجارب و تکنیک‌های لازم را کسب نموده. سپس در سال 88 اولین دکوراسیون اورجینال ریباک را، با تکنولوژی و بومی سازی داخلی و با رعایت و نظارت استانداردهای لازم. این برند در زمینه دکوراسیون فروشگاهی شروع به تولید کند و در شهر شیراز این تجارب را به مرحله اجرا برساند.

تیم بسیار قوی با اجرای موفق این دکوراسیون (که شامل کیفیت و زمان ساخت و بهای تمام شده می‌شد) و حسن اعتماد نمایندگان این برند. گروه طرح اشل چندین شعبه ریباک را در کشورمان به خوبی اجرا نموده که جدیدترین کانسپت این برند. که 100 درصد (مانند سایر کانسپت‌ها) توسط این گروه تولید و اجرا شده در استان خوزستان شهر اهواز و جزیره کیش می‌باشد.

امیدواریم شایستگی این را داشته باشیم که در آینده نیز با تولید و بومی سازی محصولات دکوراسیون فروشگاهی برندها. گام مثبتی در جهت خودکفایی این صنعت در کشور عزیزمان برداریم.

 

شما می‌توانید ما را در پیک پارسی دنبال کنید. دکور نایک | دکوراسیون فروشگاهی | صفحه نخست

ریباک تهران طرح اشل
ریباک تهران طرح اشل
ریباک تهران طرح اشل
ریباک تهران طرح اشل
ریباک تهران طرح اشل