طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فروشگاه امری مهم است که باید به آن توجه کنیم، مهم ترین مسئله ای که در دکور زدن مغازه باید در نظر گرفت موقعیت مکانی و تیپ و نوع مشتریان مغازه یا فروشگاه از لحاظ سطح درآمد است.

به‌ عنوان مثال چنانچه مشتریان مغازه شما به برند و مارک خاصی علاقه داشته باشند باید طراحی و ساخت دکور مغازه کاملاً لوکس و پرخرج باشد. در این‌گونه موارد باید توجه ویژه‌ ای به آسایش روانی و فیزیکی مشتریان خود داشته باشید. توجه به سیستم گرمایش و سرمایش مغازه ، چیدمان مبلمان برای استراحت مشتریان ، نورپردازی صحیح و پرنور ، عدم استفاده از رنگ بندی تند و پرهیز از دکور شلوغ. برای طراحی دکوراسیون مغازه لوکس باید به این نکته توجه داشت که غالب مشتریان از طبقه مرفه جامعه هستند و دکوراسیون فروشگاه شما باید نزدیک به دکور مغازه های لوکس اروپایی باشد تا بتوانید مشتریان خود را جذب کنید.

دکوراسیون مغازه

شرکت دکوراسیون داخلی طرح اشل با فعالیت موفق خود در زمینه طراحی داخلی فروشگاه و اجرای دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون تجاری با تکیه بر تجارب گذشته و خلاقیت و نوآوری و تکنولوژی های نوین در عرصه طراحی و اجرا توانسته پروژه های بسیاری را به انجام برساند.

دکوراسیون مغازه

قیمت دکوراسیون داخلی مغازه

از آنجایی که فاز اجرای دکوراسیون مغازه بر اساس طراحی انجام شده صورت می گیرد، لذا هزینه و قیمت طراحی دکوراسیون مغازه پس از انجام طراحی مشخص می شود و قبل از قیمت ها بر اساس تجربه طراح قابل ارائه می باشند که این قیمت خیلی دقیق نمی باشد. پس از مرحله طراحی لیست متریال ها، ابعاد دقیق و نوع دکوراسیون مشخص می شوند.

نکاتی در طراحی دکوراسیون مغازه

در اینجا دو سوال مهم مطرح هست که حتما باید پاسخ آن را بدانید.

-آیا میدانید دکوراسیون داخلی مغازه یا فروشگاه شما چه تاثیری در جذب مشتری دارد؟

-میدانید که ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی فروشگاه باعث افزایش درآمد می شود؟

شکل ظاهری فروشگاه یا مغازه شما، یکی از مهم ترین عوامل در موفقیت تجاری کسب و کارتان می‌ باشد. دکور مغازه باید برای مشتری آرامش کافی در زمان خرید ایجاد کند. دسترسی به محصولات در فروشگاه نیز باید هم برای مشتری هم برای کارکنان فروشگاه ساده باشد. طراحی دکوراسیون فروشگاه و طراحی ویترین مغازه مناسب، باعث می‌ شود که توجه افراد بیشتری به فروشگاه شما جلب شود. همین امر باعث جذب مشتری و رونق اقتصادی فروشگاه یا مغازه شما می‌ شود.

در اینجا چند نکته مهم که هنگام دکوراسیون فروشگاه باید به آن توجه کنیم نام برده شده است:

  • طراحی ورودی مناسب یک فروشگاه
  • انتخاب ترکیب رنگ مناسب در فروشگاه
  • اهمیت فضای سمت راست فروشگاه
  • مسیر حرکت درست برای مشتری در داخل فروشگاه
  • طراحی جذاب ویترین فروشگاه یا مغازه
  • طراحی نور مناسب برای داخل فروشگاه
  • طراحی مناسب میز کانتر در فروشگاه
  • طراحی محلی برای استراحت مراجعین فروشگاه
قیمت دکوراسیون داخلی مغازه

دکور مغازه پوشاک

دکور مغازه پوشاک زنانه در جذب مشتری و کسب در آمد تاثیر بسیار زیادی دارد. لحظه ای که مشتریان وارد بوتیک می شوند. در چند ثانیه اول که به اطراف خود دقت می کنند، تصمیم می گیرند که آیا می خواهند بمانند یا نه. به همین دلیل است که طرح و طراحی دکوراسیون بوتیک شما یک عامل کلان در بدست آوردن فروش بیشتر است.
خبر خوب این است که شما برای سرمایه گذاری در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک خود نیاز به پول زیادی ندارید. حتی با کمترین بودجه، با استفاده از یک طراحی سنجیده، می توانید تمام پتانسیل مغازه پوشاک خود را بیرون بیاورید.

تیم طرح اشل با طراحی دکور ویژه و خاص کمک بسیاری در زمینه طراحی دکوراسیون فروشگاه به شما خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =