دکوراسیون فروشگاهی


 

بخش اعظم فعالیت گروه طرح اشل در زمینه طراحی دکوراسیون فروشگاهی می‌باشد. این گروه با توجه به ورود برندهای روز اروپایی در ایران ابتدا در گام نخست شروع به تجهیز و نصب ادوات دکوراسیون وارداتی نموده و در گام بعدی با یادگیری فنون و تکنولوژی روز اروپایی و استمرار در تولید توانست تاییدیه و استانداردهای لازم ناظران اروپایی جهت تولید را کسب و با موفقیت اجرا نماید .

 
 
طراحی دکوراسیون فروشگاهی دلسی طرح اشل

طراحی دکوراسیون فروشگاه دلسی

طراحي دكوراسيون فروشگاه دلسي توسط شركت فرانسوي دلسي انجام شد، كه اين محصول براي اولين بار توسط گروه طرح اشل به مرحله توليد و اجرا در آمد.
ادامه مطلب
دکور فروشگاهی ریباک طرح اشل

طراحی دکوراسیون فروشگاه ریباک

دكوراسيون ريباك براي اولين بار در سال 1389 در شهر شيراز و در فضايي بالغ بر 350 متر مربع منطبق بر كانسپت روز ريباك توسط گروه طرح اشل توليد و اجرا شد .
ادامه مطلب

 
دکوراسیون فروشگاهی سوپردرای طرح اشل

طراحی دکوراسیون فروشگاه سوپردرای

ورود اين برند به ايران در سال 1395 مي باشد كه اولين شعبه‌ي آن در شمال تهران توسط گروه طرح اشل اجرا شد. 35 درصد از محصولات اجرا شده در اين شعبه توسط اين گروه به مرحله‌ي توليد و اجرا در آمد.
ادامه مطلب
دکور فروشگاه آدیداس

طراحی دکوراسیون فروشگاه آدیداس

در طراحي دكوراسيون آديداس تركيب بندي مناسبي را در دكوراسيون فروشگاهي شاهد مي‌باشيم. اين برند متناسب با روند رشد طراحي دكوراسيون فروشگاهي، جهت ارائه محصول فروشگاه‌هاي خود را تجهيز مي‌نمايد.
ادامه مطلب

 
دکوراسیون فروشگاه ریباک تهران

طراحی دکوراسیون فروشگاه ریباک تهران

گروه طراحی دکوراسیون طرح اشل، جزء اولين توليد كنندگان دكوراسيون برند ريباك در ايران مي‌باشد كه تعداد شعب اجرا شده توسط طرح اشل، گواه بر حسن اعتماد كارفرمايان و تخصص اين گروه مي‌باشد.
ادامه مطلب
hm-shop-interior-design

طراحی دکور فروشگاهی H&M

دکوراسیون فروشگاه تاثیر بسیار زیادی در فروش شما دارد. به کیفیت طراحی فروشگاه و زیبایی آن بیشتر اهمیت دهید. گروه دکوراسیون طرح اشل در سال 1395 برند H&M را در مرکز تجاری آرتمیس تهران، طراحی، تولید و اجرا کرد.
ادامه مطلب

 
پروژه ها

طراحی دکوراسیون فروشگاه پونت روما

ادامه مطلب
English