درباره طرح اشل

طرح اشل با کادری متخصص و مجرب با استفاده از جدیدترین و بروزترین امکانات، تجهیزات و نرم افزارهای به روز دنیا در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای دکور فروشگاهی، در سال 1384 پا به عرصه صنعت و شروع به خدمت رسانی نهاد. این واحد با بکارگیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ساخت ادوات دکوراسیون، افتخار دارد بهترین کیفیت را مطابق با استانداردهای جهانی و با مناسبترین قیمت در سراسر ایران و جهان ارائه نماید. اين گروه، با استفاده از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد و اجرا قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس نیاز و خواسته‌های مشتریان مطابق با نقشه‌ها و تصاویر سفارش، فراهم نموده است و توانایی خود را با انجام پروژه‌های موفق و در خور استانداردهای جهانی به اثبات برساند.
بخش اعظم فعالیت این گروه در زمینه طراحی دکور فروشگاهی می‌باشد، که در این زمینه با طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون برندهای مطرح ورزشی و پوشاک نظیر، نایک، آدیداس، ریباک، آندرآرمور، پوما، اسکیچرز، سالامون، بیلسی و ... افتخار همکاری و خدمت به این برندهای معتبر را دارد.
از مهم‌ترین برندهای تولید و اجرا شده اروپایی توسط این گروه می‌توان از برندهایی نظیر : جنیفر( فرانسه )، سوپردرای ( انگلستان )، سلیو( فرانسه )، دبنهامز( انگلستان )، پارفوآ ( پرتغال )، پونت روما ( اسپانیا )، دلسی ( فرانسه )، کرید ( فرانسه )، تایلی وال ( سوئد )، اچ اند ام ( امریکا )، فیلیپس ( هلند )، فکتیس ( اسپانیا )، گریدر ( ترکیه ) می‌باشد.


طرح اشل، با حسن اعتماد مشتریان، توانسته رشد چشمگیری در دکوراسیون ورزشی، در حد استانداردهای برندهای نخست ورزشی را کسب نماید. از مهم‌ترین شعبی که توسط گروه طراحی دکور فروشگاهی ( طرح اشل ) طراحی، تولید و اجرا شده می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :
1– شعب نایک
مجموعه نایک کیش: نایک مرکز خرید گلستان، نایک جزیره کیش، جزیره کیش مرکز خرید کوروش - نایک مرکز خرید تیراژه، نایک نیاوران، نایک جردن - مجموعه نایک دایی : تهران منیریه، تهران مرکز خرید الماس ایران - مجموعه نایک نیک اسپرت : تهران خیابان شریعتی - مجموعه نایک شیراز: شیراز خیابان ستارخان
2- پروژه ریباک : جزیره کیش مرکز تجاری کوروش ریباک اهواز، کیان پارس مرکز خرید تشریفات شیراز، مجموعه سان اسپرت خیابان قدوسی
3- پروژه آدیداس : تهران، سعادت آباد، مرکز خرید پرواز

80%

دکور فروشگاهی

40%

دکوراسیون منزل

50%

دکوراسیون اداری

70%

پروژه‌‌های موفق

دکور فروشگاهی

یکی از مهمترین ارکان جهت طراحی دکور فروشگاهی بازدید از محل و برداشت نقشه محیط ‌می‌باشد

خلق ایده های مرتبط با فضای موجود، طراحی فضای مناسبی جهت تردد و سیرکولاسیون فروشگاه

تولید طرح‌های متنوع با بهترین تجهیزات و تکنیک‌های ساخت در کوتاه‌ترین زمان ممکن

تولید محصول و اقدام به بررسی کیفیت، نکات تولیدی و بهره‌برداری از محصول