آیکون اپل تاچ طرح اشل

درباره طرح اشل

طرح اشل با کادری متخصص و مجرب با استفاده از جدیدترین و بروزترین امکانات، تجهیزات و نرم افزارهای به روز دنیا در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای دکور فروشگاهی، در سال 1384 پا به عرصه صنعت و شروع به خدمت رسانی نهاد. این واحد با بکارگیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ساخت ادوات دکوراسیون، افتخار دارد بهترین کیفیت را مطابق با استانداردهای جهانی و با مناسبترین قیمت در سراسر ایران و جهان ارائه نماید. اين گروه، با استفاده از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد و اجرا قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس نیاز و خواسته‌های مشتریان مطابق با نقشه‌ها و تصاویر سفارش، فراهم نموده است و توانایی خود را با انجام پروژه‌های موفق و در خور استانداردهای جهانی به اثبات برساند.
بخش اعظم فعالیت این گروه در زمینه طراحی دکور فروشگاهی می‌باشد، که در این زمینه با طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون برندهای مطرح ورزشی و پوشاک نظیر، نایک، آدیداس، ریباک، آندرآرمور، پوما، اسکیچرز، سالامون، بیلسی و … افتخار همکاری و خدمت به این برندهای معتبر را دارد.
از مهم‌ترین برندهای تولید و اجرا شده اروپایی توسط این گروه می‌توان از برندهایی نظیر : جنیفر( فرانسه )، سوپردرای ( انگلستان )، سلیو( فرانسه )، دبنهامز( انگلستان )، پارفوآ ( پرتغال )، پونت روما ( اسپانیا )، دلسی ( فرانسه )، کرید ( فرانسه )، تایلی وال ( سوئد )، اچ اند ام ( امریکا )، فیلیپس ( هلند )، فکتیس ( اسپانیا )، گریدر ( ترکیه ) می‌باشد.

دکور فروشگاهی

درباره ما


طرح اشل، با حسن اعتماد مشتریان، توانسته رشد چشمگیری در دکوراسیون ورزشی، در حد استانداردهای برندهای نخست ورزشی را کسب نماید. از مهم‌ترین شعبی که توسط گروه طراحی دکور فروشگاهی ( طرح اشل ) طراحی، تولید و اجرا شده می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :
1– شعب نایک
مجموعه نایک کیش: نایک مرکز خرید گلستان، نایک جزیره کیش، جزیره کیش مرکز خرید کوروش – نایک مرکز خرید تیراژه، نایک نیاوران، نایک جردن – مجموعه نایک دایی : تهران منیریه، تهران مرکز خرید الماس ایران – مجموعه نایک نیک اسپرت : تهران خیابان شریعتی – مجموعه نایک شیراز: شیراز خیابان ستارخان
2- پروژه ریباک : جزیره کیش مرکز تجاری کوروش ریباک اهواز، کیان پارس مرکز خرید تشریفات شیراز، مجموعه سان اسپرت خیابان قدوسی
3- پروژه آدیداس : تهران، سعادت آباد، مرکز خرید پرواز

0

دکور فروشگاهی

0

دکوراسیون منزل

0

دکوراسیون اداری 

0

پروژه های موفق

دکور فروشگاهی

دکور فروشگاهی

بازدید و تفاهم

یکی از مهمترین ارکان جهت طراحی دکور فروشگاهی بازدید از محل و برداشت نقشه محیط ‌می‌باشد

ایده و تفکر دکور فروشگاهی

ایده و تفکر

خلق ایده های مرتبط با فضای موجود، طراحی فضای مناسبی جهت تردد و سیرکولاسیون فروشگاه

دکور فروشگاهی

طراحی و خلق

تولید طرح‌های متنوع با بهترین تجهیزات و تکنیک‌های ساخت در کوتاه‌ترین زمان ممکن

دکور فروشگاهی

ساخت و نصب

تولید محصول و اقدام به بررسی کیفیت، نکات تولیدی و بهره‌برداری از محصول