آیکون اپل تاچ طرح اشل

بازدید و تفاهم

بازدید و تفاهم

آخرین مقالات

بازدید و تفاهم

یکی از مهمترین ارکان جهت طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی بازدید و تفاهم است. بازدید از محل و برداشت نقشه محیط ( رولوه ) ‌می‌باشد.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی ، طرح اشل با استفاده از ابزار به‌روز جهت رولوه و با تکیه بر دانش روز مهندسان معمار این واحد این مهم را با دقت و نظارت لازم فراهم کرده. و سپس با در نظر گرفتن نوع فعالیت و استفاده از مطالب کارفرما، بازدید و تفاهم بستر لازم جهت مراحل ساخت و اجرا برای دکوراسیون فروشگاهی را مهیا می‌سازد.

نکته قابل ملاحظه در رولوه در نظر گرفتن تمامی فضاها موجود در فروشگاه جهت استفاده بهینه و کاربردی. از فضا به منظور ایجاد فضایی با طراحی مدرن و متریال بروز برای رسیدن. به نیاز مشتری و فروش ایده آل است.

رولوه چیست ؟

رولوه به معنای برداشت ( تهيه نقشه‌های ) وضع موجود فروشگاه است. در واقع  عملیات رولوه برعكس كاری است كه به طور مرسوم برای ساخت محیط فروشگاه یا مغازه بكار می‌رود.

در هنگام ساخت و ايجاد محیط فروشگاه، در مرحله نخست نقشه‌های آن تهيه می‌گردد. و بعد بر اساس نقشه‌های اجرايی ساخت، ساختمان ساخته می‌شود.

حال اگر ساختمان ( محیط فروشگاه ) موجود باشد ولی نقشه از آن در دست نباشد. میتوان از روی ساختمان نقشه‌های آن را تهيه كرد كه به اين كار رولوه می‌گويند.

 

 

 

 

 روشهاي مختلف رولوه جهت برداشت پلان فروشگاه :

1 – استفاده از ماهواره و عكسهای هوايی
2 – استفاده از دوربين‌های نقشه برداری
3 – استفاده از روش مثلث بندی

 

 

 

 

 

فروشگاه با توجه به نحوه قرارگیری در محیط پیرامون خود اعم از استقرار در بر خیابان و یا مراکز تجاری، دارای طراحی متفاوتی جهت دکوراسیون فروشگاهی می‌باشند. به همین منظور از مهمترین نکات لازم در طراحی استفاده از متریال مناسب در تولید و اجرای دکوراسیون می‌باشد.

دکور فروشگاهی  – طراحی دکوراسیون داخلی – دکوراسیون فروشگاهی 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.