آیکون اپل تاچ طرح اشل

دکوراسیون فروشگاه H&M

دکوراسیون فروشگاه H&M

دکوراسیون فروشگاه H&M

دکوراسیون فروشگاه تاثیر بسیار زیادی در فروش شما دارد. در فروشگاه لباس طراحی مناسب و اصولی دکوراسیون فروشگاه پوشاک تاثیر زیادی در جذب مشتری و فروش دارد.
پس علاوه بر کیفیت لباس‌ها به کیفیت طراحی فروشگاه و زیبایی آن بیشتر اهمیت بدهید.

گروه طرح اشل در سال 1395 برند اچ اند ام را در مرکز تجاری آرتمیس تهران، طراحی، تولید و اجرا نمود.
از جمله متریال به کار رفته در ساخت دکوراسیون فروشگاهی این مجموعه به ترکیب فلز، ام دی اف با روکش وکیوم و شیشه می توان نام برد.

رزومه برند اچ اند ام :

H&M با نام کامل Hennes & Mauritz AB یک شرکت سوئدی با بازار بین المللی است که در زمینه طراحی، تولید و فروش پوشاک و محصولات جانبی مد در چندین کشور جهان فعالیت دارد.
یکی از اصلی ترین دلایل شهرت برند اچ اند ام فعالیت آن در سبک مد سریع (Fashion Mode) است.
در این سبک شرکتها سعی می‌کنند دوره زمانی طراحی تا فروش محصولات را تا حد ممکن کاهش بدهند.
آنها در کنار توجه به طراحی و زیبا بودن محصولات، تمرکز جدی روی پایین نگه داشتن قیمت محصولات و قابل خرید بودن برای عموم مردم دارند.
شرکت اچ اند ام پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس در رتبه دوم از بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود.
گستره‌ی محصولات و طراحی‌های برند اچ اند ام، تمامی گروه‌های سنی را شامل می‌شود.
علاوه بر پوشاک که به‌عنوان محصول اصلی این شرکت شناخته می‌شود، در طراحی و فروش محصولاتی همچون مبلمان و لوازم آرایشی، بهداشتی نیز فعالیت دارد.
دهه‌ی ۱۹۸۰ دهه‌ی رشد جهانی H&M بوده است. آنها فروشگاه‌های خود را در کشورهای آلمان و هلند تاسیس کردند. اتفاق مهم دیگر شروع فروش پستی در این برند بود.
این فعالیت سال‌های پیش از آن‌که تجارت الکترونیک به سبک امروزی شهرت پیدا کند، در دهه‌ی ۱۹۸۰ و با خرید شرکت پست سوئدی Rowells توسط H&M شروع شد.
تا سال ۱۹۹۴، فروش شرکت به بیش از ۱۳.۵ میلیارد کرون سوئد رسید.
۷۰ درصد این درآمد، از فروشگاه‌های سوئد کسب می‌شدند تا این که در این سال فروشگاه‌های کشور آلمان از فروشگاه‌های سوئد پیشی گرفتند و به بزرگترین بازار این شرکت تبدیل شدند.

 

دکوراسیون فروشگاه H&M در هند

آنها در سال ۲۰۰۴ با همکاری طراح مشهور آلمانی کارل لاگرفلد به جهان نشان دادند که طراحی خاص، لزوما به معنای محصولات گران‌قیمت نیست.
پس از این همکاری اولیه با یک طراح مشهور، طراحان دیگری همچون ورساچه، روبرتو کاوالی، الکساندر ونگ، ریکاواکوبو و استلا مک‌کارتنی با H&M همکاری کردند تا طراحی‌های خود را برای عرضه جهانی به این شرکت ارائه کنند.

اولین فروشگاه‌های سوئدی‌ها در شرق آسیا در سال ۲۰۰۷ و در شانگهای و هنگ کنگ تاسیس شدند. در همین سال، تولد زیربرندهای جدید و خرید برندهای دیگر نیز در دستور کار قرار گرفت.
COS یکی از این برندهای زیرمجموعه است که اولین فروشگاه خود را در لندن تاسیس می‌کند.
علاوه بر آن با خرید شرکت FaBric Scandinavien AB، زیربرندهای Weekday، Monki و Cheap Monday به شرکت سوئدی پیوستند.

منبع: سایت زومیت

در ادامه پروژه دکوراسیون فروشگاه H&M را مشاهده می‌کنید که تمام مراحل ایده، طراحی، ساخت و نصب آن توسط گروه طرح اشل انجام شده است.

خواندن مطالب در رابطه با فروشگاه ان سی نو کلیک کنید.